Почетна Репортажа Велигден низ објективот на младиот Тануровски

Велигден низ објективот на младиот Тануровски

737
0

Драган Тануровски млад и исклучително талентиран фотограф. Религија.мк ви ја пренесува Велигденската фоторепортажа од Соборниот храв, „Св. Климент Охридски“ во Скопје.

НАПИШИ КОМЕНТАР

Your email address will not be published. Required fields are marked *