Почетна Репортажа Видео Неверојатно моќно видео. Како изгледаше Литијата во Струга снимена со дрон

Неверојатно моќно видео. Како изгледаше Литијата во Струга снимена со дрон

1.91K
0

Ново моќно видео снимено и со дрон од годинешната литија во Струга за „Свети Ѓорги“ објави Бигорскиот манастир.

Станува збор за продукциска обработка на настанот со музичка подлога направена од на „Шпанец продукција“.

slika litija 2Погледнете ја оваа видео репортажа со неверојатно моќни видео кадри кои во 19 минути ја отсликуваат целата еордијата во Струга.

НАПИШИ КОМЕНТАР

Your email address will not be published. Required fields are marked *