Почетна Вести Христијанство ВО ЖИВО Литургијата МПЦ- ОА и СПЦ во Белград
ВО ЖИВО Литургијата МПЦ- ОА и СПЦ во Белград

ВО ЖИВО Литургијата МПЦ- ОА и СПЦ во Белград

1.93K
0

Македонските и српските архиереи служат литургија за помирување во Храмот Свети Сава во белград.

Гледајте во Живо

ОВДЕ

Упатство за гледање

НАПИШИ КОМЕНТАР

Your email address will not be published. Required fields are marked *