Почетна Репортажа Видео Слушнете го Вечниот Бог

Слушнете го Вечниот Бог

790
0

Една поинаква репортажа. Македонската телевизија, заедно со Бигорскиот манастор и македонски музички имиња снимија неворојатен запис кој ја отсликува вистината за МПЦ.

Погледнете.

НАПИШИ КОМЕНТАР

Your email address will not be published. Required fields are marked *