Почетна Репортажа Видео Ново моќно видео од последната литија во Струга

Ново моќно видео од последната литија во Струга

2.03K
0

Бигорската Обител, објави ново моќно видео од последната литија за Свети Ѓеорги Победоносец во Струга.

Погледнете.

НАПИШИ КОМЕНТАР

Your email address will not be published. Required fields are marked *