Почетна Репортажа Видео Христос Воскресна!

Христос Воскресна!

216
0

Архиепископот Охридски и Македонски г.г. Стефан синоќа на полноќ пред Соборниот Храм, Свети Климент Охридски ја објави радосната вест за Воскресението Христово.

НАПИШИ КОМЕНТАР

Your email address will not be published. Required fields are marked *