Почетна Репортажа Видео ВИДЕО: Последниот спот за новата Божикна песна – Христос се раѓа

ВИДЕО: Последниот спот за новата Божикна песна – Христос се раѓа

649
0

Излезе новиот спот за новата Божикна песна Христос се раѓа.

Погледнете го ова прекрасно видео.

НАПИШИ КОМЕНТАР

Your email address will not be published. Required fields are marked *