Почетна Вера Заев за Велигден во Струмица
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Заев за Велигден во Струмица

223
0

Претседателот на СДСМ и градоначалник на општина Струмица, Зоран Заев, Христовото воскресение и оваа година го дочека во црквата „Свети Григориј Палама и Димитриј“ во Струмица.

Тој присуствуваше на Велигденската литургија заедно со сопругата Зорица и повеќе пријатели и соработници.

НАПИШИ КОМЕНТАР

Your email address will not be published. Required fields are marked *