Почетна Вести Црвенковски стана кум
Црвенковски стана кум

Црвенковски стана кум

337
0

Поранашниот Претседател на Македонија и екс лидер на СДСМ, Бранко Црвенкоски вчера го презл кумството за Водици во селото Слатино, објави „Охрид 1“.

Порталот, кој пренесува и фотографии, пишува дека настанот се случувал без најави за медиуско присуство

НАПИШИ КОМЕНТАР

Your email address will not be published. Required fields are marked *