Почетна Вести Осамениот Папа, една слика илјада зборови
Осамениот Папа, една слика илјада зборови

Осамениот Папа, една слика илјада зборови

212
0

Оваа слика, што неодамна ја објави Ватикан во редовниот билтен за активностите на Папата Франциск, стана хит на социјалните мрежи.

Осамен и тажен Франциск, една слика илјада зборови е најчестиот коментар на социјалните межи.

francisk

НАПИШИ КОМЕНТАР

Your email address will not be published. Required fields are marked *