Почетна Репортажа Видео Дебата – Предизвиците за МПЦ-ОА во 2023 година

Дебата – Предизвиците за МПЦ-ОА во 2023 година

403
0

Новинарите, Бранко Ѓоргевски и Марјан Николовски, беа гости во Аргумент Плус, емисија на Телвизија 24, каде дебатираа за предизвиците со кои се соочува МПЦ-ОА во оваа 2023 година.

Погледнете ја емисијата.

НАПИШИ КОМЕНТАР

Your email address will not be published. Required fields are marked *