Почетна Вера МПЦ-ОА ВО ЖИВО: Литургија за влегувањето на Христос во Ерусалим

ВО ЖИВО: Литургија за влегувањето на Христос во Ерусалим

579
0

Погледнете ја во живо литургијата од Бигорскиот манастор во пресрет на големиот христијански празник Цветници.

НАПИШИ КОМЕНТАР

Your email address will not be published. Required fields are marked *