Почетна Репортажа Видео Тајната на празникот: Преображение Господово (ВИДЕО)

Тајната на празникот: Преображение Господово (ВИДЕО)

364
0

Телевизија „Храм“, ТВ Каналот на Српската православна црква објави видео репортажа за празникот Преображение Господово. Во нејзе се раскажува за „тајната на празникот„. Погледнете ги размислувањата на српските теолози.

 

hram tv 2

/ТВ.ХРАМ

НАПИШИ КОМЕНТАР

Your email address will not be published. Required fields are marked *