Почетна Интервју Отец Бобан Митевски во „Само вистина“

Отец Бобан Митевски во „Само вистина“

216
0

Отец Бобан Митевски беше гостин во емисијата „Само Вистина“ на Канал 5 телевизија.

Погледнете го интервјуто за сите важни прашања од црковниот живот.

НАПИШИ КОМЕНТАР

Your email address will not be published. Required fields are marked *