Почетна Репортажа Видео Најубавата Божикна честитка – прекрасниот спот за небо и земја

Најубавата Божикна честитка – прекрасниот спот за небо и земја

1.56K
0

Денеска беше промовиран новиот спот за новата Божикна песна “небо и земја“.

Погледнете го видеото!

НАПИШИ КОМЕНТАР

Your email address will not be published. Required fields are marked *