Почетна Репортажа Видео „Моќта на молитвата“ ексклузивни сведоштва

„Моќта на молитвата“ ексклузивни сведоштва

938
0

Ексклузивни сведоштва за исцелитлната моќ на молитвите кон Светиот Наум Охридски и Светиот Гаврил епископ Велички- Светогорец, објавува ТВ Сител во најновиот документарец.

Автор на документарниот филм е новинарот Иван Кузмановски, кој ексклузивно ги пренесува сведоштвата на лица кои ја почувствувале „Моќта на молитвата“, како што е насловен овој документарец.

Не пропуштајте, погледнете го целиот документарен филм.

НАПИШИ КОМЕНТАР

Your email address will not be published. Required fields are marked *