Почетна Интервју Ковид 19 е сериозна болест, лично се уверив – вакцината е спас за сите

Ковид 19 е сериозна болест, лично се уверив – вакцината е спас за сите

194
0

Поглаварот на ИВЗ, Шакир Фетаху беше гостин во Тема на денот на ТВ. Сител.

Пандемијата до Ковид 19 и верскиот празник Рамазан Бајрам бе дел од темите.

Погледнете го интервјуто.

НАПИШИ КОМЕНТАР

Your email address will not be published. Required fields are marked *