Почетна Празници Денеска е Свети Аверкиј, Рамноапостолот кому и демоните му служеа

Денеска е Свети Аверкиј, Рамноапостолот кому и демоните му служеа

294
0

НАПИШИ КОМЕНТАР

Your email address will not be published. Required fields are marked *