Почетна Вера Бискупот Стојанов: Доаѓањето на Папата во Македонија е најголем Божиќен дар

Бискупот Стојанов: Доаѓањето на Папата во Македонија е најголем Божиќен дар

250
0

За празникот Рождество Христово,  Киро Стојанов, Скопски бискуп и епарх Струмичко – скопски, испрати порака до верниците и сите луѓе со добра волја.

НАПИШИ КОМЕНТАР

Your email address will not be published. Required fields are marked *